Home / Wat we doen / Ons Team

Ons Team

Ons leuke team bestaat uit 15 personen. We vinden het gezellig om na het harde werken regelmatig met elkaar een drankje te doen. Door het jaar heen hebben we verschillende teamuitjes vol met activiteiten en leuke spelletjes. Tijdens het werk drinken we (meestal) niet hoor.

Op zoek naar de contactgegevens van onze teamleden? Hieronder staat van iedereen het persoonlijke telefoonnummer genoemd. We staan je allemaal graag te woord. Lukt het iemand niet om zijn directe nummer op te pakken, dan krijg je hoogstwaarschijnlijk Jorien of Martine aan de telefoon. 

Jorien van Amelsfoort

   Functie: Administratief medewerker financieel
   Emailadres: j.vanamelsfoort@aeneas.nl
   Telefoonnummer: 073-2051017

 

 

Martine Geeratz

   Functie: Administratie- en klantenservicemedewerker
   Emailadres: m.geeratz@aeneas.nl
   Telefoonnummer: 073-2051025

 

 

Myrtle Matthijssen

   Functie: Eventmarketeer
   Emailadres: m.matthijssen@aeneas.nl
   Telefoonnummer: 073-2051018

 

 

Leo Nijs

  Functie: Coördinator E-commerce & Sales
  Emailadres: l.nijs@aeneas.nl
  Telefoonnummer: 073-2051026
 

 

 

Yvette Vierhout

   Functie: Content Manager Ruimte en Wonen / Energie+
   Emailadres: y.vierhout@aeneas.nl
   Telefoonnummer: 073-2051028

 

 

Dionne Verstegen

   Functie: Content Manager Renda
   Emailadres: d.verstegen@aeneas.nl
   Telefoonnummer: 073-2051024

 

 

Elleke van de Westeringh

   Functie: Community Manager Renda
   Emailadres: e.vandewesteringh@aeneas.nl
   Telefoonnummer: 073-2051029

 

 

Hanneke Schaap

   Functie: Community Manager Cement
   Emailadres: h.schaap@aeneas.nl
   Telefoonnummer: 073-2051019

 

 

Jacques Linssen

   Functie: Uitgever en vakredacteur Beton
   Emailadres: j.linssen@aeneas.nl
   Telefoonnummer: 073-2051022

 

 

Birgit Barten

   Functie: Content Manager Betoniek
   Emailadres: b.barten@aeneas.nl
   Telefoonnummer: 073-2051027

 

 

Robert Dingemans

   Functie: Algemeen Manager
   Emailadres: r.dingemans@aeneas.nl
   Telefoonnummer: 073-2051013

 

 

Evamarije Smit

   Functie: Directrice
   Emailadres: e.smit@aeneas.nl
   Telefoonnummer: 073-2051021

 

 

Marjolein Heijmans

   Functie: Manager proces en productontwikkeling
   Emailadres: m.heijmans@aeneas.nl
   Telefoonnummer: 073-2051015

 

Phil van Doorn

   Functie: Medewerker Renda
   Emailadres: p.vandoorn@aeneas.nl
   Telefoonnummer: 073-2051016

Wikke Peters

   Functie: Medewerker Renda
   Emailadres: w.peters@aeneas.nl
   

Renda ©2022. All rights reserved.

Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie AccepterenWeigeren